מבצעים במנעולן בזמן:
בדף זה תוכל למצוא מבצעים על מנעולים, כל הדילים הטובים שאנו מציעים בשביל: שכפול מפתחות רכב, התקנת עינית דיגיטלית לדלת, החלפת צילינדרים ועוד.
גלה דרך דף זה את כל הדילים הכי כדאיים עבור מגוון שירותי מנעולנות מקצועיים שאנו מציעים לכם היום ובכלל.

התקנת מנעול כספת עליון בדלתות פלדה או עץ.
טוב אז הבנת שאתה מעניין לשדרג את ההגנה על הנכס, העסק או הבית? זה בדיוק הזמן להזמין התקנת של מנעול עליון להגנה נוספת לדלתות פלדה או עץ. אנו בחברת מנעולן נגיע עד אליכם הביתה או לעסק ונתקין לכם מנעול חדש עם אחריות למשך שנה על העבודה בחל מי 650 ש"ח + מע"מ. המחיר המשתלם ביותר בשוק המנעולים בישראל!

שכפול מפתחות רכב

לא יוצא לכם לפנות זמן לשכפול מפתחות הרכב? רוצים להימנע מלהיתקע בלי מפתח או שלט חלופי? במקום להיתקע בלי מפתחות רכב חלופיים בשיא הלחץ, אנחנו נספק לך שירות שכפול מפתחות רכב הכולל: שכפול המפתחות והשלט עם קידוד אימובילייזר, שירות עד הבית או העסק - במחיר הכדאי ביותר של החל מ - 250 ₪ + מע"מ.

החלפת צילינדרים

עברתם דירה וצריכים החלפת צילינדרים ? מצא כאן את ההצעה המשתלמת ביותר בעבורך הכוללת: החלפת צילינדרים במהירות ובלי פגיעה בדלת על ידי מנעולן מנוסה ומיומן עם אחריות על הצילינדר לשנה במחיר השווה של החל מ 400 ₪ (לא כולל מע"מ).

התקנת עינית דיגיטלית לדלת

רוצים למקסם את האבטחה של דלת הבית? הרכבה זריזה של עינית דיגיטלית לדלת על ידי מנעולן מוסמך במחיר השווה ביותר של 550 ₪ + מע"מ. הצעה ייחודית לתושבי חיפה והצפון – מתן השירות תוך 30 דקות מעת הפנייה !

התקנת מנגנון לדלת פלדלת

מנגנון יצא מכלל פעולה. הדלת לא נפתחת. אתם תקועים בחוץ או בתוך הבית. אנו בחברת מנעולן בזמן נשפץ או נחליף את המנגנון במחיר של החל מ 550 ₪ + מע"מ. המחיר המשתלם ביותר בשוק המנעולים בישראל!